Ako to funguje v Nórsku | CK ViaMarpi
CZ SK
Vyberte si Váš zájazd do Nórska
letecky, malé skupiny cestovateľov, pohodlné ubytovanie

Ako to funguje v Nórsku

Spoľahlivo, jednoducho, pohodlne….

UŽIJTE SI JEDINEČNÚ DOVOLENKU PLNÚ ZÁŽITKOV, POHODY,
RELAXU, ENERGIE A PANENSKÉ PRÍRODY !!!

Výhradný špecialisti na Nórsko

Své know-how koncentrujeme jen a jen na Norsko, které detailně známe a máme tady úzké vazby a kontakty. Netříštíme svou specializaci organizováním zájezdů po celém světě a Evropě.

individuální přístup

Můžete si vybrat z našich připravených zájezdů nebo vám připravíme individuální nabídku (dle parametrů požadované kvality ubytování, stravování a charakteru doprovodných služeb) a zašleme návrh s cenovou kalkulací.
Pro ty, kteří preferují samostatné cestování, zajistíme celý program - od půjčení karavanu až po lodní lístky a jednotlivé zážitkové atrakce.
Našimi klienty jsou jak pohodáři, tak i vyhledávači adrenalinového dobrodružství.

Leteckou dopravou ušetříte několik dní dovolené

Letadlem získáte čas a pohodlí. Doprava autem nebo autobusem do Norska po německých dálnicích a relativně fádní krajinou jižního Švédska a jižního Norska je nezáživná. Především pak zpáteční cesta je téměř nekonečná, únavná a kazí celkový dojem dovolené. Obvykle vyrážíme z letiště Václava Havla v Praze. Jezdí s námi i klienti ze Slovenska nebo Severní Moravy, pro ty volíme pohodlnější variantu letět z Bratislavy/Vídně/Polska (Krakow). Nákup letenky do Norska si můžete zařídit samostatně nebo Vám koupi letenky rádi zařídíme my. 

Malá skupina cestovatelů

Záruka flexibility a přizpůsobivosti aktuálním povětrnostním podmínkám. Nebudete se mačkat s třiceti lidmi v autobuse a užijete si přátelskou atmosféru malé skupiny. Dostanete se i na místa, která jsou pro velké autobusy neprůjezdná a nedostupná.

zážitky

Organizujeme zájezdy a cesty - navrhneme vám program plný nezapomenutelných zážitků a atrakcí zarámovaných do dech beroucích přírodních kulis unikátní norské přírody.

pohodlí a spokojenost je prioritou

Specializujeme se na malé skupiny maximálně šesti až deseti klientů - party známých, přátel, rodinných příslušníků ale i jednotlivců, kteří rádi sdílejí krásné zážitky společně s dalšími.
Preferujeme a doporučujeme leteckou dopravu do Norska, na místě pak cestování vlastním mikrobusem, žádné noční přejezdy, pohodlné ubytování, a pokud je to možné tradiční speciality norské kuchyně. 
Mikrobus s řidičem vám navíc umožní začít trek nebo vycházku na jiném místě, než bude její cíl.

  

 

 

UBYTOVANIE

Na většině našich zájezdů jsou klienti ubytováni v apartmánech s vlastním kuchyňským koutem a sociálním zařízení. Ložnice jsou obvykle pro dvě osoby, na přání klienta je možné objednat i jednolůžkový pokoj. Hotely jsou stylové v duchu skandinávské architektury a zpravidla mají možnost připojení na wi-fi. Na Lofotech a Vesterálech klienty ubytováváme v typických dřevěných rorbuer. Jedná se o bývalé rybářské domky, které jsou moderně vybaveny pro turistické účely. Ubytování v Norsku má jedno specifikum - majitelé ubytovacích kapacit si někdy účtují zvlášť poplatek za ložní prádlo.

CENA

Cena se odvíjí od nastavení podmínek a požadavků na konkrétní cestu. Představuje férovou dohodu odrážející vaši spokojenost s důrazem na příznivou cenu za mimořádnou kvalitu.

VÝHody

Díky detailní znalosti místních poměrů v Norsku vám doporučíme ta nejlepší místa, která stojí za to vidět. Už nebudete muset složitě vyhledávat a zkoumat v průvodcích.
Efektivně vám šetříme čas, energii a v neposlední řadě i peníze.

flexibilita a pružnost

Jako benefit přidáváme časovou flexibilitu, přizpůsobení programu a termínů akce případným aktuálním změnám počasí. Pružnost v plánování vede ke spokojenosti každého člena výpravy. 
Náročnost trasy a jednotlivých aktivit přizpůsobíme vašim dovednostem, zkušenostem, aktuální kondičce a hlavně tomu, co se vám líbí. Jezdí s námi jak skupinky přátel, tak i jednotlivci. Nemusíte mít obavy jet na zájezd samostatně, malá skupina cestovatelů je pohodovým prostředím k navázání přátelských kontaktů.

zázemí a zabezpečení

Vaše bezpečnost je pro nás prvořadým imperativem. Po celou dobu zájezdu vás doprovází český průvodce. S předstihem vás vybavíme informacemi potřebnými k maximálnímu komfortu vaší cesty.  

zákonný rámec

Jsme držiteli oficiální Koncese pro cestovní kancelář schválené MMR
Zákonného pojištění pro případ úpadku dle zák.159/1999.
 

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY ke stažení zde...
 

VZOR SMLOUVY O ZÁJEZDU ke stažení zde...

Certifikát pojištění pro případ úpadku zde


Cestovní pojištění a pojištění storno poplatků 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY