Reference našich klientů


Přečtěte si hodnocení klientů (další viz záložka REFERENCE), kteří s námi prožili zajímavé zážitky na výpravách do Norska.

Díky skvělému iteneráři a organizaci našeho pobytu v Norsku jsme zažili parádní dovolenou v obklopení krásné přírody, charismatických míst a milých norských lidí.

Tomáš Douda

Polární záře byla hodně povedená akcička. Naprostá spokojenost, ubytování s výhledem na oceán. Je vidět, že máte ten sever zmáklý. A mám téměř milión krásných fotek z Norska. Děkuji.

Hanka a Pavel

Děkujeme za super dovolenou v Norsku. Doporučujeme všem, kteří chtějí výpravu plnou skvělých zážitků, překrásné přírody a průvodce, který se stará o pohodu všech účastníků.

Jiří Novotný

POZNÁVACÍ DOVOLENÁ


Láká vás jedinečná a úchvatná příroda? Vydejte se na skvělé poznávací zájezdy se zážitky. Užijte si relax a pohodovou atmosféru malé skupiny cestovatelů. Do Norska a dalších míst Skandinávie se pohodlně dostanete z ČR letecky jen za 2 hodiny. Čeká na vás komfortní ubytování, vždy přátelský a profesionální průvodce. Specializujeme se pouze na Norsko, Finsko a Švédsko. Jsme v tom nejlepší - využijte naší dokonalé znalosti.


Více informaci

INDIVIDUÁLNÍ CESTY


Pro jednotlivce, páry, rodiny i skupinky přátel připravíme "individuální dovolenou na klíč" - s itinerářem přesně podle Vašeho přání. Preferujete zájezd s podporou našeho průvodce nebo budete raději cestovat bez průvodce podle itineráře? Rádi Vám doporučíme to nejlepší a zajistíme, abyste si svoji individuální dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků opravdu užili.


Více informaci

Aktuální informace z Norska

Polární záře - fenomén severních dálek

24.08.2021

Úžasný zážitek, fascinující vesmírné světelné divadlo. Polární záře vás okouzlí svou magičností - splnění fantastického životního snu.


Více informaci

Aktuální informace z Norska

Norské národní parky

29.04.2021

Norsko je známé svým pozitivním postojem a respektem k přírodě a na svém území má aktuálně 46 národních parků.


Více informaci

STRUČNĚ O NÁS ...

Jsme cestovní kancelář s individuálním přístupem a mnohaletou zkušeností. Naší specializací je Norsko a Skandinávie - úžasné národní parky, strmé fjordy, ledovce, hřmící vodopády i ostrovy za polárním kruhem.
Připravujeme letní i zimní zájezdy do Norska s jedinečnými zážitky.
Rádi vám vytvoříme i dovolenou "na klíč", itineráře přesně podle vašeho přání.
 

A CO NÁS ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH..!

  • cestování v malých skupinách 6 až 12 klientů

  • výhradní specializace jen na Norsko a severní Skandinávii - Laponsko

  • soustředění na nezapomenutelné zážitky a poznání jedinečné přírody

  • do Norska letecky, během zájezdu vždy bezpečná a pohodlná doprava

  • dokonalá znalost místního prostředí využívaná při sestavování zájezdů

  • plánování a itineráře pro individuální a privátní dovolenou v Norsku


Napište nám

Partneři

Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2021 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.