Klienti nás hodnotí


Přečtěte si reference klientů, kteří s námi prožili zajímavé zážitky na toulkách krásným Norskem

Díky skvělému iteneráři a organizaci našeho pobytu v Norsku jsme zažili parádní dovolenou v obklopení krásné přírody, charismatických míst a milých norských lidí.

Tomáš Douda

Polární záře byla hodně povedená akcička. Naprostá spokojenost, ubytování s výhledem na oceán. Je vidět, že máte ten sever zmáklý. A mám téměř milión krásných fotek z Norska. Děkuji.

Hanka a Pavel

Děkujeme za super dovolenou v Norsku. Doporučujeme všem, kteří chtějí výpravu plnou skvělých zážitků, překrásné přírody a průvodce, který se stará o pohodu všech účastníků.

Jiří Novotný

ZÁJEZDY


Láká vás jedinečná a uchvatná příroda? Vydejte se na skvělé poznávací zájezdy se zážitky. Užijte si relax a pohodovou atmosféru malé skupiny cestovatelů. Do Norska a dalších míst Skandinávie se pohodlně dostanete z ČR letecky jen za 2 hodiny. Čeká na vás komfortní ubytování, vždy přátelský a profesionální průvodce. Dovolená je vhodná pro páry i jednotlivce, pro rodinu i přátele. Specializujeme se pouze na Norsko, Finsko a Švédsko. Jsme v tom nejlepší - využijte naší dokonalé znalosti.


Více informaci

DOVOLENÁ NA MÍRU


Připravíme Vám "dovolenou na klíč" - s individuálním programem přesně podle Vašeho přání. Preferujete zájezd s podporou našeho průvodce nebo budete raději cestovat bez průvodce podle itineráře? Rádi Vám doporučíme to nejlepší a zajistíme, abyste si svoji dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků opravdu užili .


Více informaci

Aktuální informace z Norska

Jak cestovat do Norska?

12.10.2017

Nejpohodlnější a nejrychlejší cesta do Norska? Na zájezd do Norska letecky nebo autem? Existuje varianta i vlakem? Do Norska je to daleko a tak výběr správné varianty může být pro úspěch a pohodu vaší dovolené klíčový.


Více informaci

STRUČNĚ O NÁS ...

Jsme cestovní kancelář s individuálním přístupem a mnohaletou zkušeností. Naší specializací je Norsko a Skandinávie - úžasné národní parky, strmé fjordy, nejmodřejší ledovce, hřmící vodopády i ostrovy za polárním kruhem.
Pečlivě připravujeme letní i zimní poznávací zájezdy s jedinečnými zážitky.
Rádi vám vytvoříme i dovolenou "na klíč", tedy přesně podle vašeho přání.
 

A CO NÁS ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH..!

  • cestování v malých skupinách 6 až 12 klientů

  • výhradní specializace jen na Norsko a severní Skandinávii - Laponsko

  • soustředění na nezapomenutelné zážitky a poznání jedinečné přírody

  • do Norska letecky, během zájezdu vždy komfortní a pohodlná doprava

  • dokonalá znalost místního prostředí využívaná při sestavování zájezdů

  • plánování a itineráře pro individuální privátní dovolené


Napište nám

Partneři

Partner 5
Partner 4
Partner 3
Partner 2
Partner 1
Copyright © 2014-2018 Martin Pišťák. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solutions
Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky - 602 296 287 Doporučujeme: Chci zjistit více   Články   Obchodní podmínky  Slevy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.