REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Petr Blažek

Včera jsme se vrátili z krásné dovolené plné zážitků , polární záře vyšla na 100%, psí spřežení můžeme určitě doporučit. Celkově vše moc fajn a děkujeme Martinovi ( průvodci) za krásně prožití naši dovolené. Karolínka, Bety, Magda a Petr


1638464499-IMG-7477

Jaroslav Blažek

Byli jsme s Via Marpi na výpravě na pozorování polární záře a byl to nezapomenutelný zážitek! Nejen polární záře, ale i výlet s husky, pozorování velryb a celá příroda na severu Norska. Organizace zájezdu byla na 1 s hvězdičkou. Martin je úžasný průvodce a už se těšíme na další zážitky v Norsku! Jaroslav a Monika


1638176160-IMG-20211127-112843-1

Matěj a Kristýna

Chceme touto cestou poděkovat Martinovi, za skvělou organizaci celého výletu. Norsko jsme si natolik zamilovali, že se určitě vydáme na další výpravu, jen co to bude možné. Velmi doporučujeme do těchto míst využít právě služeb Via Marpi. Měli jsme postaráno o ubytování, dopravu a zajeli jsme se podívat i na místa, která turisti jen tak nenavštíví. Polární záře je úžasný zážitek, stejně tak psí spřežení. Ještě jednou VELKÉ DÍKY za nezapomenutelné okamžiky.


1581437041-1281284304-Norska-chaloupka

Šárka Leitlová

Dva týdny po návratu z Tromso (Paříže severu) stále cítím “polární rauš”. Je to opravdu neskutečný zážitek, který slovy těžko popíšu. To se musí zkrátka zažít. Norsko zapůsobilo na všechny smysly - usínáte za zvuků šplouchajícího fjordu, pod nohama křupe čerstvý sníh, oči neví kam se dřív koukat ... Díky ještě jednou za skvělé průvodcovství, smysl pro humor a příjemná překvápka, která výlet za polární kruh pěkně zpestřila.


1580212811-IMG-20200125-134316

Petr a Lenka

Včera jsme se vrátili - Děkujeme za fascinující zážitek z polární zimy. Hodně již tu bylo řečeno - bylo to krásné a plné prožitků. Určitě jsme v Norsku nebyli naposledy. Martin má Norsko velmi rád a umí se podělit a nadchnout i ostatní. Takže za nás 11 z 10-ti bodové stupnice:-)


1580208171-1580113867-IMG-4172

Zdena S.

Minulý týden jsme byly na zájezdu "Fascinující zážitek - polární záře". Během krátké doby jsme viděly maximum a prožily opravdovou zimu i s polární září, což byl veliký zážitek. Vidět norskou přírodu zasypanou sněhem je fascinující a povznášející pocit. Návštěva psů husky byla super. Jsou to miláčkové a mazlíci. Celkový dojem ze zájezdu 10 hvězdiček. Všem vřele doporučujeme. Díky moc. Zdena a Věra


1575974644-IMG-20191208-WA0000

Kristýna Havlová

Výlet v Norsku jsme si s kámoškou moc užili! Konečně jsme mohli poznat nádhernou zemi, která nabízí tolik možností. Viděli jsme polární záři a měli jsme i ohromné štěstí na kosatky, které se zrovna krmily! Nádhera! Moc děkujeme, že jsme to mohli prožít.


1568295859-reference

Jan a Petra

Dobrý den pane Pišťáku, jsme v pořádku doma, plni dojmů. Norskem jsme byli skutečně nadšeni. Vše dle vašeho itineráře jsme zvládli, navíc nám (až na jeden den) přálo i počasí. Nejvíc nás okouzlil Bergen, Trolltunga a také celkově život v Norsku. Jsme velice rádi, že jsme to vše viděli. Děkujeme.


1566554430-opily-most-01

Věra a Roman

Letošní dovolená v Norsku předčila určitě naše očekávání. I přes zdravotní omezení se nám dokázal majitel Martin (řidič a průvodce v jedné osobě) přizpůsobit a program vhodně nakombinovat (úchvatné přírodní scenérie i akchitektonicky zajímavá místa). Při jeho energii a kondici „mladíka“ by zřejmě uvítal partu trekařů, se kterými by více běhal po krásných horách….. :-) (což by se nám před lety jistě i líbilo). Chválíme Martina jako dobrého organizátora a nadšeného znalce Norska. Zvládli jsme s ním mnoho zajímavých míst, což nám mimo jiné došlo nejvíce až po návratu, kdy jsme se v teple domova vraceli k našim fotografiím a prožívali jsme znovu příjemné cestovatelské pocity. Myslím, že jsme byli i slušná parta …. :-). Vřele všem zájemcům o Norsko tuto cestovku doporučujeme.


1550994211-1511554844-zajezdjihnorsko002-tn-large

Jana Drastilová, Lány

Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za pomoc při plánování individuální dovolené v Norsku. Cesta dopadla na výbornou a ráda bych se do těch končin někdy vrátila. Počasí jsme měli skvělé, pršelo nám jeden den ze tří týdnů naší cesty. Vítr nás provázel kdykoli jsme byli u moře :o). Projeli jsme přes Dánsko, Norsko a Švédsko Nejhorší zážitek: trajekt Hirtshals-Kristiansand, hodně to houpalo, všem okolo i nám bylo zle. Cesta na Vestkapp, kdy pod kopcem na benzínce došla nafta, do kopce svítila rezerva jak blázen :o) Líbilo se nám všude, ale za sebe můžu říct, že TOP byl Preikestolen, Bergen a kemp Lone Camping, Vestkapp a pláž Ervik, cesta z Flamu na Stegastein (adrenalin potkávat tam autobusy) a cesta dál do kopce přes hory se sněhem, údolí Briksdalbreen, Dalen Gaard Camping a atrakce Knuten, nádherné jezero u odbočky na Dalsnibbu, Pollfossen byl takové rozloučení s tou krásnou přírodou – je krásný :o). Prostě krásně tam bylo :o). Děkujeme za super plán a itinerář a mějte se krásně :o)


« Předchozí 1 2 3 4 5 7 9 Další »


Jméno*: Příjmení:

Zpráva*:
Vaše foto ze zájezdu:

Partneři

Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2021 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.