INDIVIDUÁLNÍ DOVOLENÁ "NA MÍRU"

Dovolená "na míru" je výhodná pro páry, rodiny i skupiny přátel, kteří organizaci přenechají znalcům norského prostředí.
Zajistíme vám program, ubytování, dopravu, zážitkové aktivity a další detaily cesty do Norska.  
K tomu vám přibalíme 24 hodinové poradenství na telefonu v průběhu vaší cesty.
Vybrat si můžete také z řady již připravených ZÁJEZDŮ DO NORSKA - klikněte zde 

 

Snadno a pohodlně

Podle vaší preference vypracujeme detailní itinerář vaší cesty s programem i konkrétním ubytováním. Zajistíme dopravu - ať už se vypravíte do Norska autem nebo letecky. Cestovat můžete individuálně bez průvodce nebo s vámi vypravíme profesionálního průvodce.

24 hodinový servis

Po celou dobu vaší individuální dovolené (a samozřejmě i kdykoliv před ní) nám můžete zavolat. Poradíme vám ve vaší aktuální situaci např. když budete chtít upravit program kvůli vlivům počasí nebo se budete chtít podělit o to, na jaké krásné místo vás itinerář zavedl.

Pojištění pro případ storna

Pojistíme vás pro případ storna. Takové pojištění v případě individuálních cest pojišťovny standardně neposkytují. Pojištění lze však sjednat pokud je cesta vedena jako zájezd. Pak vám pojišťovna v případě, že z důvodu zdravotních potíží vzniklých před zájezdem nemůžete odcestovat, uhradí již zaplacenou cenu zájezdu.

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM MOŽNOSTÍ!!!

Partneři

Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.