INDIVIDUÁLNÍ DOVOLENÁ "NA MÍRU"

Dovolená "na míru" je výhodná pro páry, rodiny i skupiny přátel, kteří přípravu a organizaci cesty přenechají znalcům norského prostředí.
Zajistíme vám itinerář/program, ubytování, dopravu - trajekt/letenky, zážitkové aktivity a další detaily cesty do Norska.  
K tomu vám přibalíme 24 hodinové poradenství na telefonu v průběhu vaší cesty.

 

Snadno a pohodlně

Podle vaší preference vypracujeme detailní itinerář vaší cesty s programem. Zajistíme dopravu, ať už se vypravíte do Norska autem (lodní lístky na trajekt) nebo letecky (letenky, pronájem auta) a konkrétní místa ubytování. Individuální cestování bez průvodce (pokud si to však budete přát, můžeme s vámi vypravit i profesionálního průvodce).

Vaše dovolená v mobilu

Na cestu vám připravíme itinerář, který si jednoduše nahrajete jako aplikaci do vašeho mobilu nebo na iPad. Program vás bude provázet jednotlivými místy vaší cesty, uložíme vám podrobnosti k letům (časy a čísla letenek) a k trajektům (lodní lístky), čísla rezervací automobilů v půjčovnách, detailní mapy a tipy pěších túr a treků, informace k ubytování (čísla rezervací a tel. kontakty na ubytovatele pro případ, že byste se zdrželi s příjezdem na místo ubytování), detaily k rezervacím případných zážitkových aktivit (rafting, sea kajaky, velrybí safari, pozorování losů, přechod přes ledovec, zip-line, doporučení námi vyzkoušených a ověřených restaurací). 

24 hodinový servis

Po celou dobu průběhu vaší individuální dovolené nás můžete telefonicky kontaktovat. Poradíme vám ve vaší aktuální situaci např. když budete chtít upravit itinerář vzhledem k vlivům počasí nebo navrhneme změnu přizpůsobenou dle vašeho přání a rozhodnutí na konkrétním místě v Norsku.

Pojištění pro případ storna

Budete-li mít zájem, pojistíme vás pro případ storna. Takové pojištění v případě individuálních cest pojišťovny standardně neposkytují. Pojištění lze však sjednat pokud je cesta vedena jako zájezd. Díky takto sjednanému pojištění vám pojišťovna uhradí již zaplacenou cenu v případě, že z důvodu zdravotních potíží vzniklých před výpravou nemůžete odcestovat.

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM MOŽNOSTÍ !!!

Partneři

půjčovna obytňáků
Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Certifikát zákonného pojištění    Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2023 ViaMarpi s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 93563.  Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.