BERGEN - FJORDY - NÁRODNÍ PARKY - VODOPÁDY - OSLO


Program tohoto poznávacího zájezdu do Norska udělá radost těm, kteří si chtějí užít ty nejatraktivnější oblasti norských fjordů a národních parků. A kromě kochání se přírodními krásami přivítají i trochu aktivního pohybu. Zavítáme do bývalého královského sídla Bergen a na jeho vyhlášený rybí trh. Čekají vás skutečné skvosty norské přírody, vodopády obklopené přístavní městečko Flåm, průzračně čistá horská jezera, úchvatné pohledy ze skalních vyhlídek na fjordy a ledovci vytvarované dramatické reliéfy hor.


Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
08.08. - 15.08.2018
Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
24.08. - 31.08.2018

NEJVĚTŠÍ ATRAKCE NORSKA: ÚŽASNÉ FJORDY, TROLÍ STEZKA, ATLANTSKÁ CESTA


Poznávací zájezd do Norska připravený pro nadšence a obdivovatele nejkrásnějších atrakcí, které nabízí oblast norských národních parků. Čekají vás skvosty norské přírody - bouřlivé a energizující vodopády, průzračně čistá horská jezera, typické norské fjordy i ten nejobdivovanější - Geiranger, pohodové výlety i kouzlo skandinávské metropole Oslo. Perlou zájezdu je romantické putování pobřežím Atlantického oceánu, bonusovkou úchvatné výhledy z Trolí stezky.


Max. počet klientů
7
Počet dní
9
Termín
26.06. - 04.07.2018

PREIKESTOLEN A NEJLÁKAVĚJŠÍ MAGNETY NORSKÉ PŘÍRODY


Láká vás uchvatný výhled z ikony Norska - skalního útesu Preikestolen? Dech beroucí pohled na hladinu Lysefjordu z ptačí perspektivy? Zájezd, kdy během jediné cesty do Norska zažijete nejtypičtější lákadla, které tato severská země nabízí. Uvidíte proslulé a strmé fjordy, načerpáte inspiraci z divokých vodopádů a scenérií jedinečné přírody národních parků, uchvátí vás panoramata masívu ledovce Folgefonna. Navíc poznáte atmosféru přístavu Stavanger, písečné pláže břehů Atlantického oceánu a nejzajímavější místa hlavního města Oslo.


Max. počet klientů
6
Počet dní
8
Termín
13.07. - 20.07.2018
Max. počet klientů
12
Počet dní
9
Termín
31.07. - 08.08.2018

LOFOTY & VESTERÁLY - KLENOTY ZA POLÁRNÍM KRUHEM


Lofoty a Vesterály jsou považovány za nejkrásnější ostrovy na severní polokouli. Přestože se souostroví nachází daleko na sever od polárního kruhu, stoupají v letních měsících díky Golfskému proudu teploty i k 25°C.
V tomto období je hlavním lákadlem fenomén Půlnočního Slunce.
K nezapomenutelným zážitkům vaší dovolené v Norsku bude určitě patřit plavba legendární Hurtigruten do Trollfjordu, dobrodružství Velrybího safari, atmosféra Vikingů, písečných pláží i rybářských vesniček zapsaných na seznamu UNESCO.


Max. počet klientů
12
Počet dní
8
Termín
29.06. - 06.07.2018
Max. počet klientů
12
Počet dní
8
Termín
05.07. - 12.07.2018

OKRUŽNÍ ZÁJEZD NORSKEM S VÝSTUPEM NA TROLLTUNGU - TROLÍ JAZYK


Okružní poznávací zájezd Norskem pro ty, kteří jsou v Norsku možná poprvé a chtějí si užít maximum norských turistických lákadel. Zároveň poznat unikátní skvosty norské přírody a dopřát si i pohyb v rámci lehké turistiky. Vyvrcholením zájezdu je pak výstup na jednu z ikon Norska - skalní převis Trolí jazyk (Trolltunga). Necháte na sebe působit energii bouřících vodopádů nebo se budete kochat magickou atmosférou hlubokých norských fjordů. V poznávacím zájezdu nemůže chybět návštěva hlavního města Oslo - a věřte, že má co ukázat.


Max. počet klientů
12
Počet dní
9
Termín
12.07. - 20.07.2018
Max. počet klientů
6
Počet dní
9
Termín
01.09. - 09.09.2018

LETNÍ KOUZLO SEVERSKÉ PŘÍRODY - NORSKO, FINSKO, LAPONSKO


Dobrodružství v nejzachovalejší přírodních kulisách v Evropě. Skvosty nedotčené přírody, laponská tundra hrající všemi barvami v období místními zvané "ruska". Zájezd do Norska, Finska a ke švédské hranici je unikátní příležitostí pro milovníky severské exotiky. Dostanete se k fjordům severního Atlantiku, dotknete se kultury Sámů - lovců sobů, ale také si užijete atmosféru "Brány do Arktidy".
Ač daleko za Polárním kruhem, díky Golfskému proudu se nemusíte obávat chladu. V létě zde panuje polární den a teploty jsou přátelské a příjemné.


Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
12.07. - 19.07.2018
Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
16.08. - 23.08.2018

NORSKEM K FJORDŮM PO STEZKÁCH TROLLŮ


Znáte pověsti vyprávějící o norských Trolech - tvorech žijících v zákoutích člověkem nedotčené norské přírody? Vydáme se v jejich stopách po úchvatné Trolí stezce. Dostaneme se jak do národních parků, tak k ohromujícím vodopádům, a peřejím průzračných řek. Zavítáme do olympijského Lillehammeru. A jaké by to bylo Norsko bez hlubokých fjordů, z nichž některé figurují na seznamu přírodních památek UNESCO. Zájezd nadchne milovníky ryzí přírody, s jakou se již v jiných částech Evropy nesetkáte. Zpestřením jsou fakultativní aktivity - rafting nebo zábavný rybolov.


Max. počet klientů
6
Počet dní
8
Termín
12.06. - 19.06.2018
Max. počet klientů
10
Počet dní
8
Termín
19.06. - 26.06.2018

NORSKO PRO AKTIVNÍ CESTOVATELE, KTEŘÍ SE NA VĚK NEOHLÍŽÍ


Program poznávacího zájezdu do Norska jsme připravili pro ty, kteří chtějí cestovat i v pokročilejším věku a preferují pohodu a relax před nějakými náročnými sportovními výkony. Přivítají ho nadšenci unikátní norské přírody, kteří chtějí poznat ty nejatraktivnější oblasti norských národních parků, divokých řek, úžasných vodopádů a fjordů hluboko zařízlých do pevniny. Kromě kochání se přírodními krásami přivítají i přiměřenou dávku aktivního pohybu. Určitě vás zaujme i atmosféra hlavního města Oslo a jeho světoznámé turistické atrakce.


Max. počet klientů
7
Počet dní
9
Termín
01.09. - 09.09.2018
« Předchozí 1 2 Další »

STRUČNĚ O NÁS ...

Jsme cestovní kancelář s individuálním přístupem a mnohaletou zkušeností. Naší specializací je Norsko a Skandinávie - úžasné národní parky, strmé fjordy, nejmodřejší ledovce, hřmící vodopády i ostrovy za polárním kruhem.
Pečlivě připravujeme letní i zimní poznávací zájezdy s jedinečnými zážitky.
Rádi vám vytvoříme i dovolenou "na klíč", tedy přesně podle vašeho přání.
 

A CO NÁS ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH..!

  • cestování v malých skupinách 6 až 12 klientů

  • výhradní specializace jen na Norsko a severní Skandinávii - Laponsko

  • soustředění na nezapomenutelné zážitky a poznání jedinečné přírody

  • do Norska letecky, během zájezdu vždy komfortní a pohodlná doprava

  • dokonalá znalost místního prostředí využívaná při sestavování zájezdů

  • plánování a itineráře pro individuální privátní dovolené


Napište nám

Partneři

Partner 5
Partner 4
Partner 3
Partner 2
Partner 1
Copyright © 2014-2018 Martin Pišťák. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solutions
Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky - 602 296 287 Doporučujeme: Chci zjistit více   Články   Obchodní podmínky  Slevy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.