Ať už se do Norska chystáte poprvé nebo se sem naopak vracíte, tak na vás kromě úžasné a jedinečné přírody čeká země s velkým množstvím lákadel, atrakcí a zážitků. Variant programu a správného načasování vaší cesty je skutečně velmi mnoho. Každý může mít jiné priority a jiné představy o ideální dovolené. Vyznat se v nepřeberném množství alternativ není jednoduché.

Rádi Vám pomůžeme s orientací v našich zájezdech a doporučíme vám nejvhodnější variantu.

A protože plán dovolené se častěji řeší o víkendech než v průběhu náročného pracovního týdne, jsme připraveni si s vámi o Norsku povídat i ve volných dnech.

Kontaktujte nás rovnou telefonicky na čísle +420 602 296 287 nebo přes kontaktní formulář.

 

NORSKO JE INSpecialisté na Norsko

Důvodů, proč je Norsko tak populární a oblíbenou destinací nejen pro nás, ale také pro cestovatele ze západní Evropy, Ameriky a Asie, je celá řada. Norsko nabízí poslední skutečnou exotiku v rámci Evropského kontinentu, unikátní a čistou přírodou. Je velice bezpečnou a přátelskou zemí. Pro české turisty má Norsko ještě jednu výhodu – nepotřebujete žádná víza ani pas, lze cestovat i na OP. V norské přírodě se nevyskytují žádná nebezpečná zvířata, které by ohrožovala člověka.

 

CESTUJTE SE SPECIALISTY

Naše know-how koncentrujeme jen a jen na Norsko a severní Skandinávii. Tuto oblast známe detailně a máme tady přátelské vazby a kontakty. Našimi klienty jsou jak pohodáři, cestovatelé toužící poznat unikátní přírodu, tak i vyhledávači nových zážitků a dobrodružství. Netříštíme svou specializaci organizováním zájezdů po celém světě a do všech koutů Evropy, zato Norsko, severní Švédsko a severní Finsko umíme nejlépe ze všech. Můžete si vybrat z řady našich osvědčených zájezdů nebo vám připravíme individuální nabídku dle parametrů vámi požadované kvality ubytování, stravování a charakteru doprovodných služeb. Pro ty, kteří dávají přednost samostatnému cestování, zajistíme celý program-od půjčení karavanu až po lodní lístky a jednotlivé zážitkové atrakce.

 

POHODLÍ A SPOKOJENOST JE PRIORITOUNorské vodopády

Specializujeme se na malé skupiny maximálně šesti až dvanácti klientů – partnerské páry nebo jednotlivci, party známých, přátel nebo rodinných příslušníků. Malá skupina cestovatelů je pohodovým prostředím k navázání přátelských kontaktů.

V Norsku cestujeme pohodlným mikrobusem (žádné noční přejezdy). K výhodám tohoto modelu cestování patří i možnost začít túru nebo vycházku na jiném místě, než bude její cíl. Preferujeme příjemné ubytování a poznávání místních tradic včetně specialit norské kuchyně.

 

ZÁŽITKY

Program poznávacích zájezdů nebo individuálních cest rozšiřujeme o nezapomenutelné zážitky a atrakce (Velrybí safari, jízda na Husky psím spřežení, Polární záře, rafting, se kajaky, zábavný rybolov, plavba Hurtigruten, a další) zarámované do dech beroucích přírodních kulis unikátní norské přírody.

 

LETECKOU DOPRAVOU UŠETŘÍTE NĚKOLIK DNÍ DOVOLENÉLetecky Norsko

Letadlem získáte čas a pohodlí. Doprava autem nebo autobusem do Norska po německých dálnicích a fádní krajinou Dánska nebo Švédska je nezáživná. Především pak zpáteční cesta je téměř nekonečná, pokazí vám celkový dojem vydařené dovolené. Proto doporučujeme jen dvouhodinové lety z Prahy do Oslo nebo do Bergenu. Pro naše klienty ze Slovenska nebo Severní Moravy nabízíme i variantu letů z Vídně nebo polského Krakova.

 

FLEXIBILITA A PRUŽNOST

Naše detailní znalost všech lokalit, kam míří naše výpravy, nám umožňuje přidat benefit  - časovou flexibilitu a aktualizaci programu vzhledem k případným změnám počasí. Náročnost konkrétní trasy a jednotlivých aktivit přizpůsobíme vašim dovednostem, zkušenostem, aktuální kondičce a hlavně tomu, co se vám líbí.

 

VÝHODYZážitky Polární záře

Norsko známe skutečně dokonale – doporučíme vám kdy, kam, v jakém období a za jakých podmínek je nejlepší cestovat do Norska. Už nebudete muset složitě vyhledávat a zkoumat mnohdy nepřesné informace na internetu a v průvodcích.

Efektivně vám šetříme čas, energii a v neposlední řadě i peníze.

 

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Věnujte zájezd do Norska jako dárek, vymyslete si text věnování a my vám připravíme DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

               vyberte si

ZÁJEZD  nebo  DOVOLENOU NA MÍRU

NĚCO MÁLO O NÁS

Jsme cestovní kancelář s individuálním přístupem a mnohaletou zkušeností. Naší specializací je Norsko a Skandinávie - úžasné národní parky, strmé fjordy, nejmodřejší ledovce, hřmící vodopády i ostrovy za polárním kruhem.
Pečlivě připravujeme letní i zimní poznávací zájezdy s jedinečnými zážitky.
Rádi vám vytvoříme i dovolenou "na klíč", tedy přesně podle vašeho přání.
 

A CO NÁS ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH..!

  • cestování v malých skupinách 6 až 12 klientů

  • výhradní specializace jen na Norsko a severní Skandinávii - Laponsko

  • soustředění na nezapomenutelné zážitky a poznání jedinečné přírody

  • do Norska letecky, během zájezdu vždy komfortní a pohodlná doprava

  • dokonalá znalost místního prostředí využívaná při sestavování zájezdů

  • plánování a itineráře pro individuální privátní dovolené


Napište nám

Partneři

Partner 5
Partner 4
Partner 3
Partner 2
Partner 1
Copyright © 2014-2018 Martin Pišťák. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solutions
Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky - 602 296 287 Doporučujeme: Chci zjistit více   Články   Obchodní podmínky  Slevy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.