Ať už se do Norska chystáte poprvé nebo se na sever Evropy naopak vracíte, čeká na vás kromě úžasné a jedinečné přírody země s velkým množstvím lákadel, atrakcí a zážitků. Variant programu a správného načasování vaší cesty je skutečně velmi mnoho - každý může mít jiné priority a jiné představy o ideální dovolené.

Rádi vám doporučíme nejvhodnější variantu zájezdu nebo individuální dovolené na klíč.

A protože plán dovolené se častěji řeší o víkendech než v průběhu náročného pracovního týdne, jsme připraveni si s vámi o Norsku povídat i ve volných dnech.

Kontaktujte nás rovnou telefonicky na čísle +420 602 296 287 nebo přes kontaktní formulář.

Specialisté na Norsko

NORSKO JE IN

Důvodů, proč je Norsko tak populární a oblíbenou destinací pro cestovatele nejen z Česka, ale i ze západní Evropy, Ameriky a Asie, je celá řada. Norsko nabízí poslední skutečnou exotiku v rámci Evropského kontinentu, unikátní a čistou přírodou. Je velice bezpečnou a přátelskou zemí. Pro české turisty má Norsko ještě jednu výhodu – nepotřebujete žádná víza ani pas, lze cestovat i na OP. V norské přírodě se nevyskytují žádná nebezpečná zvířata, které by ohrožovala člověka.

 

CESTUJTE SE SPECIALISTY

Naše know-how koncentrujeme jen a jen na Norsko a severní Skandinávii. Tuto oblast známe detailně a máme tady přátelské vazby a kontakty. Našimi klienty jsou jak pohodáři, cestovatelé toužící poznat unikátní přírodu, tak i vyhledávači nových zážitků a dobrodružství. Netříštíme svou specializaci organizováním zájezdů po celém světě a do všech koutů Evropy, zato Norsko, severní Švédsko a severní Finsko umíme nejlépe ze všech. Můžete si vybrat z řady našich osvědčených zájezdů nebo vám připravíme individuální nabídku dle parametrů vámi požadované kvality ubytování, stravování a charakteru doprovodných služeb. Pro ty, kteří dávají přednost samostatnému cestování, zajistíme celý program - od půjčení karavanu až po lodní lístky a jednotlivé zážitkové atrakce.

Norské vodopády

POHODLÍ A SPOKOJENOST JE PRIORITOU

Specializujeme se na malé skupiny maximálně šesti až dvanácti klientů – partnerské páry nebo jednotlivci, party známých, přátel nebo rodinných příslušníků. Malá skupina cestovatelů je pohodovým prostředím k navázání přátelských kontaktů.

V Norsku cestujeme pohodlným mikrobusem (žádné noční přejezdy). Preferujeme příjemné ubytování a poznávání místních tradic včetně specialit norské kuchyně.

 

ZÁŽITKY

Program poznávacích zájezdů nebo individuálních dovolených na míru rozšiřujeme o nezapomenutelné zážitky a atrakce (Velrybí safari, jízda na Husky psím spřežení, Polární záře, rafting, se kajaky, zábavný rybolov, plavba Hurtigruten, a další) zarámované do dech beroucích přírodních kulis unikátní norské přírody.

 

LETECKOU DOPRAVOU UŠETŘÍTE NĚKOLIK DNÍ DOVOLENÉ

Letadlem získáte čas a pohodlí. Doprava autem nebo autobusem do Norska po německých dálnicích a fádní krajinou Dánska nebo Švédska je nezáživná. Především pak zpáteční cesta je téměř nekonečná, pokazí vám celkový dojem vydařené dovolené. Proto doporučujeme jen dvouhodinové lety z Prahy do Oslo nebo do Bergenu. Pro naše klienty ze Slovenska nebo Severní Moravy nabízíme i variantu letů z Vídně nebo polského Krakova.

 

FLEXIBILITA A PRUŽNOST

Naše detailní znalost všech lokalit, kam míří naše výpravy, nám umožňuje přidat benefit  - časovou flexibilitu a aktualizaci programu vzhledem k případným změnám počasí. Náročnost konkrétní trasy a jednotlivých aktivit přizpůsobíme vašim dovednostem, zkušenostem, aktuální kondičce a hlavně tomu, co se vám líbí.

Zážitky Polární záře

VÝHODY

Norsko známe skutečně dokonale – doporučíme vám kdy, kam, v jakém období a za jakých podmínek je nejlepší cestovat do Norska. Už nebudete muset složitě vyhledávat a zkoumat mnohdy nepřesné informace na internetu a v průvodcích.

Efektivně vám šetříme čas, energii a v neposlední řadě i peníze.

 

               vyberte si

ZÁJEZD  nebo  DOVOLENÁ NA MÍRU

Partneři

půjčovna obytňáků
Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Certifikát zákonného pojištění    Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2023 ViaMarpi s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 93563.  Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.