CESTOVATELSKÉ PŘEDNÁŠKY O NORSKU

Norsko, jeho přírodní krásy a zajímavé lidi, máme moc rádi, a proto se o tuto vášeň dělíme také na cestovatelských přednáškách o Norsku a Laponsku.

Své zkušenosti z výprav a cestování po Skandinávii prezentujeme na fotografiích a krátkých videích v různě velkých sálech po celé republice.

Přednášky navštěvují většinou lidé, kteří se chystají na svou dovolenou do Norska nebo ti, kteří už v Norsku a Skandinávii byli a chtějí si připomenout své zážitky z této úžasné a cestovatelsky zajímavé oblasti.

Přednášeli jsme před velkým publikem například v Lucerně v Praze, v klubu Sono v Brně, v kině Scala nebo Hvězdárně Brno.
V nadšení pro Norsko a Skandinávii ovšem na velikosti nezáleží, a tak se o své zkušenosti dělíme i v menších prostorách kulturních středisek – například v Rakovníku, na Kladně nebo v Mělníce nebo i na klubových akcích například Gentle Woman Club.

Máte-li tedy zájem nasát atmosféru severské exotiky, sledujte další termíny a místa.

O PLÁNOVANÝCH PŘEDNÁŠKÁCH INFORMUJEME NA NAŠEM FACEBOOKU.

Partneři

půjčovna obytňáků
Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Certifikát zákonného pojištění    Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2023 ViaMarpi s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 93563.  Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.