Reference | CK ViaMarpi
CZ SK
Nabídka zájezdů na rok 2017
letecky, malé skupiny cestovatelů, pohodlné ubytování

Reference

Viamarpi – krátce o nás


5.7-13.7.2017 Okružní zájezd Norskem

17. 7. 2017 22:06

Krásné a pro nás nezapomenutelné zážitky z Norska, navždy nám v paměti zůstanou vzpomínky na neskutečně čisté lesy, nepřeberné množství vodopádů, jezer, nádherných hor ---prostě kouzelná příroda, k tomu trochu adrenalinu při raftingu na řece Sjoa, výstupu na Galdhopiggen, trek na Trolí jeskyni, zábava s rodinou kamaráda při pokusu o rybaření na Atlantské cestě a k tomu příjemná atmosféra a velká ochota v podání naší řidičky i průvodkyně a organizátorky Lubky a k tomu plno dalších zážitků, které nás vedou ke konstatování, že to byla skvělá dovolená a do Norska se ještě určitě vrátíme.

Přemek, Vendula a Jenda Procházkovi

Okružní zájezd - Největší atrakce Norska

10. 7. 2017 22:11

Děkujeme za nezapomenutelný zájezd za krásami Norska. Velmi jsme ocenili kamarádský přistup a vedení zájezdu Martinem Pišťákem a jeho dcerou Julií,kteří se nám po celou dobu zájezdu plně věnovali. Zájezd byl nabitý poznáním mnoha přírodních krás, nevšedních zážitků a vyčerpávajících informací o Norsku. Přejeme hodně tak spokojených klientů,jako jsme byli my. Iva a Milan Radilovi

Iva a Milan Radilovi

Okružní zájezd - Největší atrakce Norska

7. 7. 2017 23:11

Zájezd je vhodný i pro účastníky, kteří nemají předpoklady pro 2 a vícehodinové výšlapy do přírody. Pan Pišťák ,jako průvodce, řídič a organizátor celé 10 členné skupiny byl, zjednodušeně řečeno, výborný. Viděli jsme v pohodlném tempu spoustu krásných míst. Pohodlné tempo znamená předem stanovený a dodržovaný plán cesty, pohodlný klimatizovaný minibus, zastávky po 1-2 hodinách s možností WC, plán nákupů potravin apod. Ubytování na trase je v apartmánech v chatičkách se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a prostorným společenským prostorem s kuchyní. Je nutno počítat s tím, že jedna ložnice má většinou palandy. Přátelský přístup p. Pišťáka spolu s jeho hlubokou znalostí všeho o Norsku a individuálním přístupem ke každému ve skupině vytvořil vedle vlastních krás Norska i celkově příjemný pocit z celého zájezdu. Doporučuji těm co mají zájem o nádhernou přírodu.

Jan Polák

Lofoty červen 2017

28. 6. 2017 23:16

Jestli na sever,tak jedině s touto cestovkou! Zajistíte si tak splnění snu + rozchechtanou bránici + kombinaci chutí + nezapomenutelná panoramata + nesčetně bonusovek a hromadu dalších zážitků pod vedením na všechny situace připraveného "náčelníka" Martina

Dáša Ubrová

červnové Norsko

17. 6. 2017 21:01

Ahoj,

i když jsme byla v Norsku po třetí, tak hned bych se tam vrátila znovu.Krásně nabitý program, skvělá posádka včetně kapitána. Viděli jsme vše co bylo v programu, ale k tomu přidejte ještě tak 50% . Někdy civilizace, jindy zas trochu divočiny a hory, vybere si každý..Snad příště se tam vrátím, ale třeba i trochu výše, že by Laponsko ??
Iva H.

Iva Houšková

dovolená domů

17. 6. 2017 08:39

Moc děkujeme za úžasnou dovolenou.
Pro mne to byl od začátku do konce výlet domů, to se nedá dost dobře slovy popsat. Mě prostě čáp v Čechách upustil omylem, když letěl na sever...
Ještě jednou díky za nás oba, obávám se, že se nás hned tak nezbavíš, určitě se do Norska vypravíme zase.
Alena D.

Alena Dáňová

Běžky u Lillehammeru+závod Bierke

20. 3. 2017 16:46

Děkuji tímto CK VIAMarpi- zejména p.Pišťákovi -za erudovanou organizaci naši individuální akce/ týdenní pobyt na běžkách u Lillehammeru
v rámci naší přípravy i vlastní účastí na slavném Bierkebeinnerenettu .
ŽE je Norsko krásné v létě jsem věděl již dříve, nyní si užili i jeho krás v zimě - a to jistě i díky dobrému zajištění této CK.
Mohu doporučit Norsky na běžky i služby CV VIAMarpi.Děkuji Kunc , Prostějov.

Martin Kunc

Polárna žiara a veľrybie safari

8. 2. 2017 17:28

Aj touto cestou sa chcem poďakovať za možnosť stráviť päť dní v Nórsku. Dostali sme šancu cestovať, čo chcelo od vedúceho - Martina Pišťáka kus odvahy a riskovania. Sme "dámy" /i keď scestované/ v rokoch, 67 a 91 ročná. Tie dni boli pripravené profesionálne - do detailu, všetko klapalo. Od ubytovania, presunov a sprievodných programov. Všetko robené so znalosťami o Nórsku, umocnené foto a videoprojekciou, ale hlavne vždy dobre naladenému Martinovi, ktorý /aj napriek nepriazni počasia/ svojim smiechom nakazil všetkých nás. A stmelil kolektív ľudí vekovej kategórie štyroch generácií.
Ešte raz veľmi srdečne ďakujeme, prajeme veľa spokojných klientov a dovidenia v Nórsku.

Jana a Veronika , Bratislava

Jana Riečanová

výprava za polární kruh

21. 2. 2017 09:01

Počasí je něco, co se nedá ovlivnit, tak to prostě je, s tím se musí počítat. Každopádně moc děkujeme za výborně zorganizovaný zájezd a všude vřele doporučuji.
S dalším výletem do Norska, pod vaším vedením určitě v budoucnu počítáme.
Ještě jednou díky za vše, mj. i za umožnění setkání s paní Veronikou, která je neskutečně inspirativní.
Díky, Maruška

Marie T.

Laponsko

31. 12. 2016 11:39

... a všude říkám že to byl nejpovedenější zájezd sezony ...
Já s ním souhlasím. Laponsko s nedotčenou, nádhernou přírodou,
krásná tundra, sobi, polární záře, to se nedá popsat, to se musí zažít.
Přeji všem cestovatelům stejně krásné zážitky s Via Marpi a jen ty nejpovedenější zájezdy,
což při skvělé organizaci, vynikajících znalostech severu a pořád dobré náladě nebude žádný problém.
Děkuji za vše Eva H.

Eva Holzbecherová

Napsat referenci