Reference | CK ViaMarpi
CZ SK
Nabídka zájezdů na rok 2018
letecky, malé skupiny cestovatelů, pohodlné ubytování

Reference

Viamarpi – krátce o nás


Oslo - Bergen červenec 2017

14. 9. 2017 19:59

Musím se přiznat, že se stydím psát referenci až po dvou měsících od návratu, po tak pěkné dovolené poznávání Norska. Třeba se to bude hodit někomu, kdo ještě s výběrem dovolené v Norsku váhá.
Dovolenou jsem měla vysněnou celkem dlouho, ale než se sny uskuteční, tak se musí i počkat. Ráda bych ale napsala něco, co mi nepřipadlo jako úplně běžné.
Vždycky jsme jeli s cestovkami na doporučení někoho známého, ale Norsko letecky, v malé skupině zájezdu i s turistikou jsem našla u cestovky ViaMarpi na internetu. Poslala jsem poptávku. Zavolal mi tehdy ještě pan Pišťák (Martin), zeptal se mne na představu, domluvili jsme se na poznávacím zájezdu s turistikou. Zaplatili jsme a těšili se s manželem na odlet. Jen jsem si říkala, jestli to všechno vyjde, protože mi to připadalo neuvěřitelné, že by něco mohlo fungovat, tak jak bylo napsané a řečené při domluvě zájezdu.
Šťastně jsme odletěli, s Martinem a všemi účastníky zájezdu jsme se sešli na letišti v Oslu a od té chvíle to byla všechno dovolená s velkým D. Martin si nás naložil do auta a staral se jak o vlastní. Vše vysvětlil, ukázal co jen bylo možné, popral se i s tím, že polovina účastníků trochu zapomněla na výstroj, že se jedná o turistický zájezd. Přizpůsobil program oběma skupinám, procestovali a prochodili jsme co jen bylo možné včetně Martinových bonusů - Hardangerviddu, cestu pod vodopád, přejezd lodí. Nachodili jsme s manželem, Danou, Bohoušem skoro 100 km. Každý mohl jít podle svých sil, chuti, počasí.
Takže závěrem, bylo to fajn. A moc rádi, pokud to někdy půjde a pojedeme do Norska, tak my pojedeme určitě s Pišťákovými.
Děkujeme celé partě za hezkou dovolenou.

Mirka a Radek

Lofoty a Vesteråly

26. 8. 2017 10:33

Pokud si někdo myslí, že nejde dvakrát vstoupit do téže řeky, tak s Martinem Pišťákem to prostě jde. Po roce zase dovolená Norsko, Lofoty a Vesteråly, Martin průvodce, úchvatná příroda, koupání za polárním kruhem, krásné pláže, velryby, treky, plavba lodí Hurtygruten, skvělé ubytování a pohoda, pohoda ... . Všem zájemcům o poznání krás Norska doporučujeme.
Martine moc děkujeme.

Hanka a Pavel, Napajedla

Velká výprava do Norska

26. 8. 2017 07:39

Chtěli jsme moc poděkovat za super dovolenou, moc krásně jste nám to naplánovali, nádherná místa i harmonogram. Užili jsme si všechno, co jsme chtěli- rafting, kolo, rybaření a nádherné výlety. jediná nepříjemnost byla, že jsme nevěděli, že nedávají povlečení, ale to jsme pak vyřešili.
Takže moc děkujeme a určitě vás budeme doporučovat.

Pavla Hromádková

Největší atrakce Norska a individuální pokračování

10. 8. 2017 10:27

Prožili jsme krásnou dovolenou v Norské přírodě. Moc děkujeme Martinu Pišťákovi za to, jakým způsobem nabídku své cestovní kanceláře připravuje a vlastní pobyty v Norsku realizuje. Cestování v malé skupině s velmi osobním přístupem Martina a Julie, kteří nás provázeli, dopravovali, vymýšleli a na míru upravovali program, jsme u poznávacích zájezdů zažili poprvé a velmi se nám líbilo. Možná ne každému vyhovuje spojení poznávacího zájezdu s výšlapy do hor, my jsme byli z této kombinace nadšeni. Protože Norsko mělo být splněním mého dlouholetého snu, dohodli jsme se již při objednání zájezdu na individuálním prodloužení o dalších 5 dní s návštěvou Bergenu a dalších oblastí Norska. Martin pro nás zajistil ubytování, zpracoval itinerář, zarezervoval automobil. Všechno klaplo tak, jak mělo. Velmi příjemně mě Martin překvapil, když mi volal po našem návratu domů, zda bylo vše v pořádku. Model dovolené, jakou Via Marpi nabízí, nás velice oslovil a všem, kteří nejsou zpohodlnělí a mají zájem o dovolenou plnou krásných zážitků jej doporučujeme.
A přestože manželka dlouhá léta vyznávala zásadu, že dovolená se tráví v nižších zeměpisných šířkách, než žijeme, od návratu mluví o cestě za polární září....

Lenka a Karel Gregorovi

Karel Gregor

Okružní zájezd - Největší atrakce Norska

9. 8. 2017 20:47

Když do Norska, tak jedině s Martinem Pišťákem - cestovkou www.dovolenanorsko.cz !!! Tak zajímavý, vyvážený a pestrý program jsme s žádnou jinou CK nezažili. Martine a Julie, bylo to super, čuper a báječné. Moc, moc děkujeme a všem doporučujeme. P.S.: Lepší už to nemohlo být. Zdraví účastníci zájezdu Olga a Zdeněk

Zdeněk Motalík

Bergen - Trolí jazyk - Oslo Červenec 2017

1. 8. 2017 21:59

Konečně jsem se dostala k tomu, abych zhodnotila naši dovolenou v Norsku. . Jedním slovem " nepopsatelny " zážitek. To se prostě musí prožít a vidět na vlastní oči . Velké díky patří našemu průvodci Martinovi, který je nejen velký milovník a znalec Norska, ale hlavně jeho přátelsky přístup děla z dovolené to , co si asi každý představuje pod pojmem "dovolená " . To , co tato CK slibuje , tak taky plní a to na 100 % . Poznali jsme spoustu krásných míst , viděli jsme neuvěřitelné množství vodopádu , zažili jsme spoustu legrace a viděli jsme překrásnou přírodu a taky jsme poznali super lidičky Otika a Lidu , se kterými , doufám pojedeme na další zájezd jediné s CK Dovolená Norsko . Všem přátelům a známým mužů jen doporučit . Tak příští rok na Lofoty :-)

Zdenka a Josef Kourilova

Okružní zájezd - Největší atrakce Norska

31. 7. 2017 23:37

Před chvílí jsme se probírali fotografiemi z Okružního zájezdu - Největší atrakce Norska a vzpomínali na krásné chvíle a zážitky, které jsme na něm především díky skvělé organizaci zažili.
Tímto děkujeme CK Dovolená Norsko, především Martinovi a Jůlii, za skvěle zorganizovaný zájezd a cestování s touto Ck můžeme ostatním vřele doporučit.
Díky samozřejmě patří i ostatním zúčastněným, bez kterých by zájezd nebyl tak pohodový, jaký byl :-)

Ivana a Honza Dvořáčkovi.

Jan Dvořáček

Norsko

29. 7. 2017 17:14

Strávili sme prekrásne dni v Norsku s úžasnou partiou a so skvelými sprievodcami s Martinem a Juliou. Norsko je krajinou, kde je jar, leto, a zima v jednom. Krásna príroda, nádherné fjordy, obrovské vodopády, a žiarovo čisté rieky, potoky a jazerá nás fascinovali deň čo deň. Martin a Júlia boli s nami od rána do večera a ochotne nám pomáhali vo všetkom. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o tejto nádhernej krajine a dokonca sa nám podarilo stretnúť i losa. Ďakujeme za krásnu dovolenku!
Iveta a Gabi

Iveta a Gabriel, Veľké Úľany, Slovensko

Bergen Trolí jazyk - fjordy - Oslo

25. 7. 2017 21:46

Právě jsme se vrátili ze zájezdu Bergen - Trolí jazyk - fjordy - Oslo ,.
Tímto chceme poděkovat Martinovi Pišťákovi za perfektně odvedenou práci v roli průvodce na tomto zájezdu.
Děkujeme za krásné zážitky v dobré partě a pokud to půjde těšíme se na další zájezd s touto CK.
Vřele doporučujeme.
Ota a Lída Kořínkovi

Ota Kořínek

Děkuji - Okružní zájezd Norskem

17. 7. 2017 22:06

Krásné a pro nás nezapomenutelné zážitky z Norska, navždy nám v paměti zůstanou vzpomínky na neskutečně čisté lesy, nepřeberné množství vodopádů, jezer, nádherných hor ---prostě kouzelná příroda, k tomu trochu adrenalinu při raftingu na řece Sjoa, výstupu na Galdhopiggen, trek na Trolí jeskyni, zábava s rodinou kamaráda při pokusu o rybaření na Atlantské cestě a k tomu příjemná atmosféra a velká ochota v podání naší řidičky i průvodkyně a organizátorky Lubky a k tomu plno dalších zážitků, které nás vedou ke konstatování, že to byla skvělá dovolená a do Norska se ještě určitě vrátíme.

Přemek, Vendula a Jenda Procházkovi

Napsat referenci