Levné letenky do Norska

06.12.2017 ZpětNašim klientům umožňujeme pro zajištění letenek následující možné varianty:
1. letenku na zájezd do Norska vám koupíme přímo u naší partnerské letecké společnosti.
2. výhodnou alternativu pro ty, kteří létají pravidelně a sbírají volné míle, představuje nákup letenek samostatně klientem na základě jeho vlastní objednávky a přímé komunikace s vybranou leteckou společností.

Z pohledu naší cestovní kanceláře jsou obě varianty identické, protože si za nákup letenek neúčtujeme žádnou provizi ani žádné poplatky. Nákup letenek vnímáme jako součást našeho kvalitního servisu pro klienta.

Pro nákup letenek do Osla, Bergenu, Trondheimu nebo Evenes/Harstad doporučujeme společnost Norwegian.

V minulosti létala z Prahy do Osla a z Prahy do Stavangeru také společnost České aerolinie, ale tyto spoje byly v nových letových řádech bohužel zrušeny.
Pro cestující ze severní Moravy nebo severních krajů Slovenska zajistíme letenky z letiště Krakow. Let z letiště Krakow trvá stejný čas jako let z Prahy (2 hodiny), ale doprava na letiště je ze severní oblasti bývalé federace výrazně kratší než "kodrcání" po D1 do Prahy. Parking u letiště v Krakowě je také pohodlný.  

K parkování na letišti Václava Havla v Praze lze využít služby společnosti GoParking.

Na rozdíl od řady českých cestovek preferujeme využít k zájezdům do Norska leteckou dopravu. Vzdálenost např. do Osla je skutečně značná a jízda "po zemi"  časově náročná. Přičemž Oslo je teprve vstupní branou ke startu vaší dovolené v Norsku. Letecky je možné se do Norska dostat za pouhé dvě hodiny, namísto utrácení drahocenných dnů dovolené na téměř dvoudenní akcí po silnici a trajektem přes moře. Náš mikrobus vás vyzvedne přímo na letišti (Oslo-Gardermoen, Bergen nebo pro zájezdy na Lofoty - Evenes/Harstad), stejně tak vás na konci dovolené dopraví přímo na příslušné letiště. Pohodlně se tak za dvě hodiny dostanete zpátky domů. Výhodou letecké společnosti Norwegian je, že vám přepraví také běžky, sjezdové lyže, kolo nebo golfový bag. 

1578493009-DSC-0397

EUROVÍKEND OSLO - JO NESBØ, VE STOPÁCH HARRYHO HOLEA


Pohodový zájezd do Norska na prodloužený víkend - Oslo. Navštívíte mnoho turisticky atraktivních zajímavostí hlavního města Norska. Muzea, parky, galerie, přístav, Královský palác i kavárničky a restaurace s místními specialitami. Český průvodce Vám ukáže skrytá zákoutí jako restauraci u Schrøderů - oblíbené místo Harry Holeho, dům v Sofiině ulici 5 nebo místo v 21. patře hotelu Radisson SAS a další jeviště světoznámých detektivek.

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM NA MÍRU PRO VÁMI VYBRANÝ KONKRÉTNÍ TERMÍN.


Více informaci

1578487105-bergen20-17

EUROVÍKEND BERGEN - RELAXACE MEZI FJORDY A VODOPÁDY


Tento zájezd do Norska je určen těm, kteří si chtějí dát individuální cestu do Norska jen jako krátkou ochutnávku a inspiraci jedinečnými přírodními lákadly. Svou rozlohou je Norsko 5x větší než Česká republika a tak je jasné, že během prodlouženého víkendu je možné poznat jen střípek z jeho krás. Přesto se nám podařilo skloubit pohodu, relax a atraktivní výběr - vodopády, fjordy, bývalé královské město, unikátní přístavní čtvrť na seznamu UNESCO, pověstný rybí trh, ...

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM NA MÍRU PRO VÁMI VYBRANÝ KONKRÉTNÍ TERMÍN.


Více informaci

Certifikát zákonného pojištění    Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2023 ViaMarpi s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 93563.  Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.