Itineráře pro cesty obytným vozem/karavanem do Norska

15.03.2022 ZpětCestování obytným vozem získává v posledních letech čím dál vice na popularitě. Oblíbenost karavanů a "bydlíků" ještě stoupla s omezenými podmínkami pro cestování v době pandemie COVID. Obrovskou výhodu volnosti pohybu a nezávislosti na ubytovacích kapacitách oceníte právě v dobách, kdy letecká doprava a plánování konkrétních míst ubytování jsou ovlivněny nejistotou vývoje regulí jednotlivých vlád.

Dovolená v Norsku je tradičně pro cestování obytňákem „jako dělaná“.  Ve srovnání se západní Evropou výrazně větší prostor, mnohem více příležitostí zastavit a přenocovat bez nějakých omezení. Třešničkou na dortu je pochopitelně úžasná příroda, nádherné národní parky, skalnaté fjordy, ledovce a dechberoucí vodopády.

V Norsku trávíme 3 až 4 měsíce každoročně již pěknou řádku let. Norsko je naší specializací a rádi se o naše zkušenosti podělíme s každým, kdo do této krásné skandinávské země míří. Dokážeme vám sestavit detailní itinerář vaší výpravy do Norska respektující váš požadavek na délku pobytu v Norsku, poradíme vám místa, kam jet, abyste nenaráželi na davy turistů.

Jsme oficiálními partnery pěti největších trajektových společností – umíme vám navrhnout ideální variantu trajektu, který budete pro cestu na Skandinávský poloostrov potřebovat. Varianty je vhodné ladit podle velikosti/rozměrů vašeho obytňáku. Máme také know-how jak nejlépe využít povinnost registrace vašeho obytného vozu/karavanu pro placení mýtného na norských silnicích a při lokálních trajektech přes fjordy. 

Na telefonu jsme připraveni vám poradit (24/7) pro případ, že by vrtochy norského počasí narušovaly vaše plány na cestě nebo pro případ úpravy itineráře, pokud by se vám na některém z míst vaší cesty líbilo tak, že se tam budete chtít zdržet déle, než byl původní plán.

Pro inspiraci zajímavých míst a zážitkových aktivit se podívejte zde.  
Kontaktujte nás na tel. 602 296 287 nebo email: info@viamarpi.cz

Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2023 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.