FASCINUJÍCÍ ZÁŽITEK - POLÁRNÍ ZÁŘE, JÍZDA HUSKY PSÍM SPŘEŽENÍM 2019/2020


Aurora Borealis nebo-li Polární záře je fascinující fenomén, velké dobrodružství a životní zážitek. Jedinečná světelná show vesmírných sil a mystická nádhera tajemného přírodního jevu. Zájezdy s "lovem" polární záře pořádáme už řadu let. Na Polární záři jsme odborníky. Naučíme vás jak fotit Polární záři a získat skvělé snímky. Mimořádným zážitkem zájezdu jsou fakultativní aktivity: jízda divočinou Husky psím spřeženímVelrybí safari - pozorování největších mořských predátorů - kosatek na volném moři v Nordfjordu. Pohodu a relax si užijete v severské sauně a venkovní vířivce nebo třeba při zábavném (funny) rybolovu.


Max. počet klientů
14
Počet dní
5
Termín
20.01. - 24.01.2020
Max. počet klientů
14
Počet dní
5
Termín
24.01. - 28.01.2020

LOFOTY & VESTERÁLY - KLENOTY ZA POLÁRNÍM KRUHEM


Lofoty a Vesterály jsou považovány za nejkrásnější ostrovy na severní polokouli. Přestože se souostroví zelené a unikátní přírody nachází severně od polárního kruhu, stoupají v letních měsících díky Golfskému proudu teploty i k 23°C.
V tomto období je hlavním lákadlem fenomén nezapadajícího Půlnočního Slunce.
K nezapomenutelným zážitkům určitě patří plavba legendární Hurtigruten do mořského kaňonu Trollfjord, dobrodružství Velrybího safari (vorvani/ kosatky), atmosféra Vikingů, jedinečných pláží s bílým pískem s výhledem na Atlantický oceán i kouzelných rybářských vesniček zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.


NEJVĚTŠÍ ATRAKCE NORSKA: ÚŽASNÉ FJORDY, TROLÍ STEZKA, ATLANTSKÁ CESTA


Poznávací zájezd do Norska připravený pro nadšence a obdivovatele nejkrásnějších atrakcí, které nabízí oblast norských národních parků. Čekají vás skvosty norské přírody - bouřlivé a energizující vodopády, průzračně čistá horská jezera, typické norské fjordy i ten nejobdivovanější - Geiranger, pohodové výlety i kouzlo skandinávské metropole Oslo. Perlou zájezdu je romantické putování pobřežím Atlantického oceánu, bonusovkou úchvatné výhledy z Trolí stezky.


PREIKESTOLEN A NEJLÁKAVĚJŠÍ MAGNETY ÚŽASNÉ NORSKÉ PŘÍRODY


Láká vás uchvatný výhled z ikony Norska - skalního útesu Preikestolen?
Dech beroucí pohled na hladinu Lysefjordu z ptačí perspektivy? 
Zájezd, kdy během jediné cesty do Norska zažijete nejtypičtější lákadla, které tato úžasná skandinávská země nabízí.
Uvidíte proslulé a strmé fjordy, načerpáte inspiraci a energii z divokých vodopádů a scenérií jedinečné přírody národních parků, uchvátí vás panoramata masívu ledovce Folgefonna.
Poznáte nejzajímavější turistické atrakce hlavního města Oslo - Královský palác, park Vigeland, lodí po ostrovech v Oslofjordu, pevnost Akerhus, moderní budova Opery nebo jízda na slavný Holmenkollen.


OKRUŽNÍ ZÁJEZD NORSKEM S VÝSTUPEM NA TROLLTUNGU - TROLÍ JAZYK


Okružní poznávací zájezd Norskem pro ty, kteří jsou v Norsku a ve Skandinávii možná poprvé a chtějí si užít maximum norských turistických lákadel. Zároveň cestovat do Norska za unikátními skvosty severské přírody a dopřát si i sportovnější pohyb v rámci turistiky. Vyvrcholením zájezdu je pak výstup na jednu dominant Hardangerviddy a zároveň ikon Norska - skalní převis Trolí jazyk (Trolltunga).
Necháte na sebe působit energii bouřících vodopádů nebo se budete kochat magickou atmosférou strmých norských fjordů zařezávajících se hluboko do pevniny.
V poznávacím zájezdu nemůže chybět návštěva hlavního města Oslo - a věřte, že má určitě co ukázat.
PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA LETNÍ SEZÓNU ROKU 2020


NORSKEM PO STEZKÁCH TROLLŮ - K FJORDŮM A VODOPÁDŮM


Znáte pověsti vyprávějící o norských Trolech - tvorech žijících v zákoutích člověkem nedotčené norské přírody? Vydáme se v jejich stopách po dechberoucí Trolí stezce. Dostaneme se jak do národních parků, tak k ohromujícím vodopádům a peřejím průzračných řek a k horským jezerům.
Zavítáme do olympijského Lillehammeru
A jaké by to bylo cestování do Norska bez hlubokých mořských zálivů - fjordů, z nichž například úchvatný Geiranger fjord  figuruje na seznamu přírodních památek UNESCO.
Zájezd nadchne milovníky ryzí skandinávské přírody, s jakou se již v jiných částech Evropy nesetkáte. Zpestřením jsou fakultativní aktivity - rafting nebo zábavný rybolov.
PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA LETNÍ SEZÓNU ROKU 2020


BERGEN - FJORDY - NÁRODNÍ PARKY - VODOPÁDY - OSLO


Program tohoto poznávacího zájezdu do Norska udělá radost těm, kteří si chtějí užít ty nejatraktivnější oblasti norských fjordů a národních parků. A kromě kochání se přírodními krásami přivítají i trochu aktivního pohybu. Zavítáme do bývalého královského sídla Bergen a na jeho vyhlášený rybí trh. Čekají vás skutečné skvosty norské přírody, vodopády obklopené přístavní městečko Flåm, průzračně čistá horská jezera, úchvatné pohledy ze skalních vyhlídek na fjordy a ledovci vytvarované dramatické reliéfy hor.

PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE.


NORDKAPP A LOFOTY - NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA SEVERNÍHO NORSKA


Prožijete jeden z nejúchvatnějších západů Slunce na zeměkouli - nad Atlantským oceánem v nejsevernějším koutě Evropy. Tento výjimečný jev trvá na Nordkappu jen v období od 14. května do 1.srpna !!! Tento zájezd do Norska je skvělou příležitostí pro milovníky severské exotiky – kombinuje barevnou svěžest nejkrásnějšího souostroví severní polokoule s fascinující přírodou Laponska, kterou lze srovnat pouze s podmínkami v Kanadě a na Aljašce. Výhodou je, že nemusíte cestovat tak daleko a přitom budete dokonce severněji než slavný Yukon nebo Klondike. Díky Golfskému proudu je v letním období teplotně přátelskou oblastí, kde v tomto období probíhá polární den.

PROGRAM ZÁJEZDU JE SESTAVEN NA 8 DNÍ.
PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY.


« Předchozí 1 2 Další »

Partneři

Norwegian Embassy
Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.